Ceník parkovného

Všichni Ostravané vědí, že situace s parkovacími místy je kritická. Nemá cenu čekat, až se situace zlepší. Využijte našich hlídaných garáží a spěte klidněji. Ať už je pro vás motorka členem rodiny, nebo jenom dopravním prostředkem, hlídané garážové stání pro motocykly jej ochrání od vandalů, zlodějů i nepřízně počasí a ve výsledku vám ušetří obavy z poškození motorky a zároveň vás zbaví starostí s hledáním parkovacího místa v ulicích.

Nabízíme moderní krátkodobé i dlouhodobé parkování motocyklů v klidné lokalitě města Ostravy. K dispozici je vám obsluha, se kterou můžete řešit jakékoliv problémy týkající se parkování, změnu motocyklu, změnu smlouvy a také platbu parkovného.

Novou smlouvu můžete sepsat kdykoliv přímo s obsluhou parkoviště. Na základě předběžné domluvy (po emailu, nebo telefonu) vám smlouvu můžeme připravit předem a vy už ji pouze podepíšete. Smlouva se uzavírá na dobu neurčitou, výpovědní lhůta je jeden měsíc

.

Ceník parkovného

Garance vlastního místa
Bezpečnostní systém
Parkovací stání

800 Kč/měs.

půlroční platba

900 Kč/měs.

čtvrtletní platba

1200 Kč/měs.

měsíční platba

Poptávkový formulář

Fakturační údaje
Vyplněním a odesláním tohoto formuláře se k ničemu nezavazujete. Informace budou odeslány ke zpracování zaměstnanci, který se v naší firmě zabývá zpracováním a realizací nabídek.
 

Zaparkujsi.cz

Kontaktujte nás

Zaparkujsi.cz

Palackého 1114
702 00 Ostrava-Přívoz

E: zaparkujsi@libros.cz

T: +420 704 605 819

Sdílejte s námi

Kde nás najdete?