O nás

Nabízíme vám bezpečného garážové stání motorek v klidné lokalitě města Ostravy. V rámci parkování garantujeme zákazníkům vždy své vlastní vyhrazené místo. V ceně parkovného je rovněž zahrnuto pojištění odpovědnosti, 24 hod. provoz vrátného a ostraha objektu. K dispozici je rovněž sociální zařízení a přísun elektrické energie. Celý objekt halových garáží je chráněn bezpečnostním kamerovým systémem.

Výhody a služby:

NBezpečnostní kamerový systém NSociální zařízení, wc, sprcha NDílna na drobné opravy NNONSTOP provoz
NParkování v blízkosti centra Ostravy NGarance vlastního místa NZabezpečeno alarmem NTOP parkování v kóji
NDlouhodobý pronájem NKomfortní vjezd NBezpečné vzdálenosti NOstraha objektu

Odkroutíte sezónu a pak to udeří. Kardinální problém: kam motorku uvelebit přes zimu? Nabízíme krytá a hlídaná stání ke krátkodobému i dlouhodobému pronájmu. Garáž vám díky své rozloze poslouží zároveň jako dílna nebo prostor pro údržbu motorky.

Motocykl je mnohem zranitelnější a přístupnější, než automobil. Problém není ani tak v tom, kde mít motocykl, ale jak zajistit, aby nebyl poškozen či odcizen. Ať už je pro vás motorka členem rodiny, nebo jen nástrojem, hlídaná garáž ochrání motorku od vandalů, zlodějů i nepřízně počasí a ve výsledku vám ušetří obavy z poškození motorky a zároveň vás zbaví starostí s hledáním parkovacího místa.


V případě jakýchkoliv dotazů či informací nás kdykoliv kontaktujte osobně, e-mailem či telefonicky. 

Palackého 1114
702 00 Ostrava-Přívoz

E: zaparkujsi@libros.cz

T: +420 704 605 819

Zaparkujsi.cz

Kontaktujte nás

Zaparkujsi.cz

Palackého 1114
702 00 Ostrava-Přívoz

E: zaparkujsi@libros.cz

T: +420 704 605 819

Sdílejte s námi

Kde nás najdete?